Načítání...

Společnost

STRONGO world

Jsme česká výrobně-obchodní společnost, která píše svoji historii od roku 1998. Po celou dobu existence směřujeme ke stále stejnému cíli: přinášet pohyb tam, kde je třeba. Již 20 let patříme mezi přední dodavatele pojezdových kol a kladek.

Způsob, kterým naplňujeme své poslání se vyvíjí jako svět kolem nás. Z pronajatých prostor s omezenou kapacitou jsme vybudovali moderní sídlo se silným zázemím. Skladové prostory mají kapacitu 1.000 paletových míst s možností zdvojnásobení. Výrobně-montážní provoz se rozkládá na ploše 500 m2. Intuitivně prováděné operace jsme nahradili řízenými procesy. Namísto příslibů jakosti jsme implementovali systém managementu kvality ISO 9001:2009.

Je velmi těžké vyjmenovat všechna odvětví, ve kterých se uplatňují naše řešení. Potkáváte je denně u nákupních vozíků, odpadových kontejnerů, kancelářských židlí, nemocničních lůžek a ve výrobních halách. Vynález kola jako hlavního přepravního prvku dosud nebyl překonán.

Stěžejní komodita – pojezdová kola kladky – prošla rovněž dramatickým vývojem. Produktová řada se stále rozrůstá tak, aby lépe uspokojila zvyšující se potřeby a požadavky zákazníků. Spolu s ní roste i portfolio obchodních partnerů, počet zaměstnanců a společenská role naší firmy.

Ke své činnosti přistupujeme se vší vážností a zodpovědností. Vůči odběratelům, dodavatelům, zaměstnancům i státním autoritám. Usilujeme o stabilitu obchodních vztahů, spolehlivost našeho počínání a udržitelný rozvoj samotného podnikání.

Kontakty

 • 1998

  Zahájení činnosti pod hlavičkou BDR, s. r. o.. Výhradní zastoupení tradičního německého výrobce pojezdových kol, spol. RHOMBUS Rollen. Zakázkové výrobně-montážní operace pro tohoto partnera.

 • 2001

  Dosažení předních pozic na trhu pojezdových kol. Navázání silných obchodních vztahů převážně v oblastech přístrojové a zdravotnické techniky.

 • 2004

  Výstavba nového sídla společnosti a skladových ploch. Výrazné navýšení skladových zásob a zkrácení dodacích lhůt.

 • 2007

  Přístavba nových skladových prostor.

 • 2012

  Registrace ochranné známky STRONGO pro vlastní produktovou řadu.

 • 2016

  Implementace systému čárových kódů pro značení zboží, skladových pozic a automatizaci skladových operací.

 • 2018

  Implementace automatického systému pro expedici a zasilatelství.

 • 2019

  Odštěpení divize pojezdových kol do nově založené společnosti STRONGO, s. r. o..

Kariéra

Kariéra

Od zahájení činnosti v roce 1998 jsme prošli dynamickým rozvojem a stali jsme se jednou z nejvýznamnějších tuzemských společností působících v oblasti dodávek pojezdových kol a kladek.

Spojení moderních technologií a know-how, kolegiální pracovní prostředí, školicí programy a nepřetržitý růst, to jsou jen některé z důvodů, které hovoří pro vaši kariéru u STRONGO s.r.o.

Již téměř dvě desetiletí stavíme na zkušenostech a iniciativě našich vysoce kvalifikovaných zaměstnanců.

Jako součást našeho týmu můžete přispět k příkladné kvalitě našich výrobků a poskytovaných služeb a napomoci tak k dalšímu vývoji společnosti.

Kontakty