Audit ISO 9001 a jiné novinky

04.02 2021

Audit managementu kvality ISO 9001

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Známé rčení jsme si patrně již všichni prožili po svém. Mnohem méně nešťastných událostí však vzniká, pokud věnujeme pozornost dění kolem nás a tomu, co děláme.

Tradičně zahajujeme kalendářní rok revizí naší činnosti. Kvalita produktů a služeb pro nás není jen prázdným slovem, a proto již od roku 2005 dodržujeme standardy kvality ISO 9001.

Po úspěšném lednovém auditu Vám hrdě nabízíme aktuální certifikát. Můžeme Vám jej zaslat na vyžádání nebo je ke stažení na našich webových stránkách.

ISO


Úspěšná řešení pro extrémní zátěže

Jsou výzvy, které nedokážeme odmítnout. Mezi ně patřila i nedávná dodávka kladek úctyhodných parametrů:
průměr: 500 mm,
nosnost: 10.000 kg.

Rádi zopakujeme podobnou zakázku i pro Vás. Vybírat můžete přímo na webu v sekci Průmyslových kladek nebo nás prostě kontaktujte.

ISO


Naskladnění odpružených kladek

Odpružené kladky jsou ty, které dokážou tlumit nárazy při jízdě po nerovnostech. Jejich výhodou je ochrana transportního zařízení i převáženého materiálu před poškozením.

V únoru dojde k významnému posílení skladových zásob nové série 546 v žádaném průměru 150 mm. Otočné, bržděné i pevné provedení budeme moci expedovat okamžitě.

Detaily odpružených kladek najdete v podsekci Průmyslových kladek, katalogový list nové série je k dispozici >>> zde <<< .

ISO